Batohy Ergobag – stabilita batohu a samostojná základna

Pevný základ = pevná celá stavba
Batohy Ergobag perfektně sedí na zádech, ale mohou také stát!
Aneb…jak zaručit bezpečný pohyb po školní třídě?

Představte si živě, jak vypadá třída na základní škole. Nepřipomíná vám školní koridor spíš než čistou uličku, tak překážkovou dráhu? Častým scénářem uvnitř učebny je chodník posetý školními taškami, které se převrhly a blokují cestu více než 20 studentům spolu s lavicemi, židlemi a učitelským stolem. Zařídit bezpečnost pohybu v malém prostoru je náročné. Proto se snažíme jít naproti nejjednodušším řešením, a to – dokonale promyšleným batohem, který nebude stát zhroucený v cestě!

Co vytváří hlavní stabilitu batohů Ergobag?
Konstrukce a dno batohu.
Z jakých důvodů jsou konstrukce a dno našich batohů neobyčejné?

Samostojný

Školní batoh lze bez problémů odložit na jakýkoli povrch. Ať už na školním dvoře, v autobuse, v parku, ve třídě nebo doma v pokoji dítěte – naše Ergobagy stojí vzpřímeně a nepadají. Další výhodou je celková konstrukce batohu. Při jeho naplnění učebnicemi se dno neprohýbá směrem k zemi. Těžiště se neposouvá níže a zůstává stále na stejném místě a to nelze opominout!

Obsahuje také praktické poutko za účelem zavěšení na háček v lavici.

Odolný

Míra péče a způsoby zacházení se školním batohem jsou nám rodičům často tajemstvím. Ale co všechno se s ním během dne děje, si umíme jistě představit. Někdy se stane, že Ergobag spadne se stolu nebo ze schodů a čeká ho krkolomné přistání.

Jistotou ochranu batohu dává opravdu bytelná základna, která dokáže zabezpečit knihy a celý obsah tašky před nárazy a ostrými předměty na podlaze. Základní materiál je silný, ale zároveň pružný. Spodní část je opatřena 4 ks gumových špuntů.

Jedna věc je jistá:

Tato základna batohu zaručeně vydrží všechna dobrodružství a zkoušky odvahy, které si pro malé průzkumníky připravuje život na základní škole.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *