Batohy pro 1. stupeň

Ramenní propruh zajišťuje vždy správné umístění batohu na zádech. Díky hrudnímu popruhu a bedernímu pásu dochází až z 50% k přenosu celkové váhy z ramen na pánev.

Ergobag Prime

Rostoucí školní batoh od 100-150 cm s bederním pásem pro přenos váhy. Jednokomorový s vnitřním členěním a kompresní šňůrkou pro stažení zátěže. Praktická kapsa na pití v přední části. Výměnné kletties ideální pro kreativitu každého dítěte. Dokonalý společník do školy.

Zobrazit produkty

Ergobag Sety

Výhodné sety složené z batohu, penálu, sportovního pytle či desek. Vše, co správný školák potřebuje. Celá sada ve stejném designu, maximálně praktické v top kvalitě.

Zobrazit produkty

Kletties

Tématické designové obrázky na suchý zip. Dávájí dětem prostor pro fantazii a okamžitou změnu vzhledu batohu. Dinosauři, kočičky, závodní auta … více než 30 různých motivů.

Zobrazit produkty

Penály

Jednopatrové, plně vybavené 20-ti dílné sety v designu batohu.

Zobrazit produkty

Sportovní pytle

Praktický společník do školy i na kroužek. Propracovaný s přední nepromokavou kapsou. Lze jej 3 bodově přichytit na batoh, dítě má vždy volné ruce v případě pádu. V designu batohu.

Zobrazit produkty

Peněženky

Peněženka v designu batohu je praktický společník každého školáka. K použití jako peněženka, ale také jako klíčenka. Šňůrka na krk je nastavitelná pro komfortní nošení.

Zobrazit produkty

Ostatní příslušenství

Praktické příslušenství pro každého školáka. Plastové desky pro lepší uspořádání, pláštěnka s reflexními prvky nebo designový minimalistický deštník.

Zobrazit produkty