Ergobag Prime

Rostoucí školní batoh od 100-150 cm s bederním pásem pro přenost váhy. Jednokomorový s vnitřním členěním a kompresní šňůrkou pro stažení zátěže. Praktická kapsa na pití v přední části. Výměnné kletties ideální pro kreativitu každého dítěte. Dokonalý společník do školy.

Ergonomický

Díky propracovanému zádovému systému lze nastavit výšku ramenního popruhu od 100 – 150 cm. Výškově nastavitelný hrudní popruh a bederní pás přenáší až z 50% váhu z oblasti ramen na stabilní pánev.

Praktický

Ergobag prime je uvnitř prakticky rozdělený a svými 20 l nabízí dostatečný prostor pro žáky 1. – 4. třídy. Kompresní šnůrka stahuje celý obsah batohu a přibližuje zátěž k zádům, eliminuje tím působící páku na záda dítěte.

Přední kapsa

Pro nápojovou láhev i box na svačinu je uzpůsobena přední kapsa, která je od vnitřního prostoru oddělena nepromokavou látkou. Umístěním lahve v centrální části batohu nedochází k jednostrannému zatížení, disbalanci.

Konstrukce a dno batohu

Díky své dokonalé konstrukci je školní batoh samostojný a stabilní. Dno je chráněno 4 gumovými špunty a při plné zátěži se neprohýbá směrem dolů a udržuje tím těžiště na správném místě. 

Sportovní pytel

Praktický pytel s boční kapsou na mimoškolní aktivity lze zavěsit na batoh. Školák má vždy volné ruce v případě pádu a není jednostranně zatížen.

Bezpečný

Batoh má dostatek reflexních prvků, je dobře viditelný z každého zorného úhlu a za každého počasí.

Individuální

Díky výměnným Kletties si lze “vystajlovat” svůj školní batoh.

Ekologický

Látka je ze 100% vyrobena z recyklovaných PET lahví. Je objemově a barevně stálá. Povrch je již z výroby impregnován a má vodní sloupec až 1500 mm.