Batůžky do školky

Batůžky pro naše nejmenší na volný čas i do školky. Má měkčená záda i popruhy. Nastavitelný hrudní popruh pro lepší fixaci batůžku. Díky reflexním prvkům je batůžek velmi dobře viditelný.

Ergobag Ease S

Volnočasový batůžek o objemu 6l. Má spoustu místa pro plyšáky, jídlo a další nezbytnosti malého průzkumníka. V hlavní přihrádce je jmenovka a navíc praktická kapsa na lahev. Výškově nastavitelný hrudní popruh.

Zobrazit produkty

Ergobag Ease L

Starší a větší sourozenec o celkovém objemu 10l na volný čas. Hravě lze umístit knihu či sešit o velikosti A4. Nabízí dostatek prostoru pro celodenní výlet. Uvnitř jmenovka a praktická kapsa na lahev. Výškově nastavitelný hrudní popruh.

Zobrazit produkty

Ergobag Mini

Menší kopie školního batohu. Vhodný pro velikost A4. Výškově nastavitelný hrudní popruh a praktický bederní pás pro lepší fixaci na zádech dítěte. Super parťák pro pro dětské skotačení a sportovní aktivity.

Zobrazit produkty

Kletties

Tématické designové obrázky na suchý zip. Dávají dětem prostor pro fantazii a okamžitou změnu designu batohu. Dinosauři, kočičky, závodní auta … více než 30 různých motivů.

Zobrazit produkty