Příslušenství, které vašim dětem usnadní školní den

Efektivně připravený školák
aneb jaké by to bylo bez šikovných vychytávek?

Než se naučíme v klidu vypravovat děti ráno do školy, než se sladíme ve všech ranních rituálech, chvíli to trvá. Rána jsou hektická a mnohdy se stane, že na něco zapomeneme.

Klíče zapadlé za botníkem, láhev na pití na lince, žákovská u mladšího sourozence mezi omalovánkami, boty na tělák kopnuté pod postelí od minulého týdne, psací pero v šuplíku, průkazka na autobus v kapse u druhé bundy…ups! A mohli bychom pokračovat vesele dál. 

Přijde vám to povědomé?

Každá pomoc je vítaná a obzvlášť ta, která nám dokáže zjednodušit přípravu školáka na každý den a my si můžeme díky tomu dokonce v klidu sednout ke společné snídani. Jak my mámy oceňujeme, když členové rodiny vědí, že každá věc má své místo!

Děti nosí v batohu spoustu věcí. Nejen sešity, učebnice a pera, ale potřebují také láhev na pití, svačinku, oblečení na odpolední kroužky a něco, kde budou mít bezpečně a dostupně schované cennosti, jako je průkazka na autobus, peníze a klíče.

Ergobag nabízí řadu praktického příslušenství, které jsou připravené plnit na maximum požadavky vašeho školáka a zároveň odpovídají vašemu oblíbenému Ergobag designu. Představíme vám soubor doplňků, který tvoří kvalitní a velmi praktickou výbavu malým i velkým školákům.

Jistě oceníte promyšlený výrobek, ale také jeho význam ve výchově. Neboť umět vnímat věci kolem sebe a přistupovat k nim s citem, vyžaduje koncentraci a zodpovědnost. Když ukážeme dětem, kde mají místo dané věci a proč tomu tak je, pomůžeme jim účinně využít čas na povinnosti a pak mít mnohem víc času na zábavu. Dokázat vybrat jen skutečně potřebné věci na ten daný den, nehromádkovat, nehledat a nepropadat chaosu, vede dítě k přemýšlení a samostatnosti.

Box na sešity a učebnice

Rozlučte se zničenými hranami a otlučenými rohy na sešitech!

Nejen, že tato pevná složka udrží učebnice v top stavu, ale také je udržuje úhledně porovnané a snadno se pro ně dostanete. Hladce vklouzne do vnitřního prostoru, ať je plný nebo prázdný. Materiál je pevný, ale zároveň dokáže tolerovat i větší obsah bez poškození. Je snadno omyvatelný.
Díky boxu se v batohu snadněji zorientujete a také vám pomůže zachovat prostor uklizený.

Pouzdro na tužky

Už žádný chaos!

Všechny potřeby na psaní a malování mohou být jasně uspořádány v penále. Možná je jednodušší shrnout celou hromádku to do jednoho vaku, zapnout a hodit do batohu. Ale? My přeci víme, že když jsou pastelky upevněné v polstrovaném prostoru, nemají šanci se polámat. Učíme tím malé školáčky pečovat o své věci citlivě a navíc se nabízí i velká zábava, kdy se z obyčejného pouzdra stává domeček se spoustou přihrádek a možností.

Tvar penálu je klasický a osvědčený po mnoho let. Design je stejný jako školní batoh, takže můžete mít velmi atraktivní sadu a hned se ve škole ví, komu penál patří.

Ergobag nabízí plně kvalitně vybavený penál, více zde.

K výrobě tohoto doplňku jsou použity materiály vyrobené ze 100% recyklovaných PET lahví.

Sportovní pytel

Stop utrženým uším!

Nacpaná igelitka s utrženým uchem? Pomíchaná mezi ostatními stejnými igelitkami v šatně školy? Záměna proběhne lehce, ucho se také lehce utrhne a dítě chodí ověšené jak vánoční stromek. Uf!

Známe to ze vzpomínek. A být už to tak nemusí.

Když má vaše dítě v jeden den ve škole tělocvik a ještě sportovní aktivity v odpoledních hodinách, je třeba promyslet, co vše bude skutečně potřebovat a jak to kvalitně zabalit.

Ergobag sportovní pytel je pro tento účel přesně navržený. Jednoduchá, chytře vymyšlená pomůcka s velmi efektivním výsledkem. Velký vnitřní prostor nabízí dostatek prostoru pro trička, tepláky, spodní prádlo či plavecké vybavení. Objemná přední kapsa je od hlavní oddělena nepromokavou látkou, tak ani vylitá lahev či vlhké plavky neohrozí věci uvnitř pytle. Pytel se uzavírá stahovací šňůrkou.

A co hlavně! Pytel lze jednoduše 3-bodově připevnit na školní batoh Ergobag! Vše je úhledné a kompaktní. Ale co je hlavní, dítě má vždy volné obě ruce v případě pádu!

Design je ve stejných barvách batohu. Vyberte si.

K výrobě sportovního pytle jsou použity materiály vyrobené ze 100% recyklovaných PET lahví.

Peněženka / klíčenka na krk

Vše podstatné v dosahu!

Klíče na krku jsme také nosili všichni, peníze v zadní kapse od kalhot a vešly se tam taky jízdenky na autobus a nejen to. Taky obaly od bonbónů, tetovačky z Pedra, kapesníky a jakmile jsme z kapsy něco vytáhli něco dalšího nám vypadlo 

Klíč od domu, klíč od zámku od kola, peníze a jízdenka. To jsou malé věcičky a lehce se poztrácí. Pro děti dnešní doby je náročné zvládnout naráz tolik úkolů a vjemů během dne a u toho zůstávat zodpovědní ve všem. Proto hledáme způsoby, jak jim odlehčit.

Pouzdro na krk je ideální schovkou, která ponechá obsah v bezpečí na jednom místě. Součástí je kapsička na zip, kroužek na klíč a plocha na podepsání. Pevně drží na šňůrce, takže kdykoliv z něj potřebuje školák něco vyndat, zůstává celé stále na krku! Design je ve stejných barvách batohu, vyberte si.

K výrobě tohoto dopňku jsou použity materiály vyrobené ze 100% recyklovaných PET lahví.

Pláštěnka na batoh

Ani kapka uvnitř!

Každý školní batoh Ergobag je vyroben z vysoce voděodolného materiálu. Takže krátká procházka deštěm neznamená ihned katastrofu.

Pokud ale začne liják a vaše děti jsou stále daleko od domova nebo školy, doporučujeme použít pláštěnku. Zabrání vodě, aby se dostala přes zip nebo švy do vnitřního prostoru. Může být uchovávána v samostatném prostoru v batohu a v případě potřeby jí snadno přetáhnete přes celý batoh. A pak jí zase zabalíte a schováte. Je skladná a nenáročná.

Celá tkanina je fluorescenční s reflexním prvkem, proto umožňuje dokonalou viditelnost! Více zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *