V hlavní roli ERGONOMIE – Proč název „ERGObag“ mluví za vše?

Oficiálně schválenou pečeť za „Ergonomický produkt“ získala značka Ergobag od německého institutu IGR.
Co a kdo za tímto projektem stojí?

IGR je celostátní sdružení pro zdraví a ergonomii. Jeho členové jsou fyzioterapeuti, učitelé tělesné výchovy, lékaři, vědci, úředníci a vývojáři produktů, jednotlivci a organizace, které se zabývají tématem zdraví a zdravých zad. 

Prostřednictvím svých iniciativ a projektů institut aktivně podporuje společnosti při dosahování jejich zdravotních cílů, protože si je vědom, že radost a zábava jsou důležitým klíčem ke zlepšení zdraví společnosti.

IGR podporuje širokou škálu zájmových skupin. Provádí výzkum, vývoj studií, školení a certifikaci, jsou vývojovými partnery a konzultanty. Společnosti podporují zdraví svých zaměstnanců prostřednictvím IGR školení.
Zkoušky a testování vycházejí z vybraných norem a pokynů pro ergonomii a profesionální bezpečnost.

To, že lze náš Ergobag přizpůsobit různým stavbám těla a přizpůsobit každému jednotlivému dítěti, je důsledkem jeho možnosti nastavení ergonomického systému zad. 

Ergobag kombinuje ergonomický design inovativních trekingových batohů se vším, co je pro školní batoh potřeba. Dodržuje princip optimálního rozložení hmotnosti, jako v profesionálních horských sportech. 

Kromě toho roste od 100 – 150 cm u Ergobagu a od 140 – 180 cm u Satche. IGR potvrzuje tento systém oceněním za vynikající ovládání.

Nastavení velikosti batohu je velmi snadné a dokazuje, že Ergobag je skvělým společníkem do školy!

To co prezentujeme, hlásáme a slibujeme – to potvrzuje pečeť kvality z IGR e.V v kategorii “Ergonomický výrobek”! Produkty Ergobag jsou nejen ergonomické, ale i jejich použití dodržuje správné ergonomické principy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *